zabieg HIFU na kobiecej twarzy

Jakie są wskazania do zabiegu HiFu?

HIFU to niezwykle skuteczny zabieg, który wykorzystuje fale dźwiękowe o dużym natężeniu. Sprawia, że na tkanki oddziałują dwa ważne procesy, czyli proces termiczny i mechaniczny. Metoda ta jest znana już od wielu lat, jednak to w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. I nic w tym dziwnego! Daje bowiem spektakularne efekty. Jakie są wskazania do zabiegu HIFU?

Jakie są wskazania do zabiegu HIFU?

HIFU to profesjonalny zabieg, który można zastosować na różnych partiach ciała. Obszary na których można przeprowadzić go bezpiecznie i efektywnie to m.in. twarz, szyja, ramiona, brzuch, pośladki, a także uda. HIFU jest wskazany dla każdego, kto chce zadbać o swoją skórę i sprawić, że stanie się ona elastyczniejsza, bardziej napięta i estetycznie wymodelowana. Zabieg jest polecany jako uzupełnienie dobrze zbilansowanej diety i aktywności fizycznej dla każdego, kto chce zawalczyć o szczupłą sylwetkę.

Technologię HIFU mogą też wykorzystać osoby, które zmagają się z pierwszymi zmarszczkami. HIFU działa doskonale, jeśli chodzi o widoczne, rozszerzone pory, opadające powieki, owal twarzy, który stracił swoją pierwotną elastyczność, wiotką skórę, rozstępy, blizny, przebarwienia i nadmiar tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo wskazania do zabiegu HIFU to przyśpieszenie produkcji kolagenu.

Jeśli więc szukasz sposobu na redukcję tkanki tłuszczowej w Gdańsku sprawdź naszą ofertę.

Czy zabieg HIFU jest dla każdego?

Należy jednak pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu HIFU. Przed rozpoczęciem sesji konieczne jest więc przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, który pozwoli ocenić stan zdrowia klienta.

Przeciwwskazania do zabiegu HIFU to m.in. schorzenia neurologiczne, choroby serca, dermatozy, nowotwory, a także choroby autoimmunologiczne.