Kosmetologia – z łaciny cosmetologia. Dział dermatologii zajmujący się badaniem, opisywaniem, leczeniem i pielęgnowaniem skóry. Jest to dziedzina, w której specjalizuje się nasz zespół, dlatego skorzystasz u nas z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych na twarz, które dają różnego typu rezultaty. Możesz zatem wybrać usługę, która najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania.

Zabiegi kosmetyczne na twarz, które są chętnie wybierane przez nasz klientki, dzielą się na pielęgnacyjne i lecznicze oraz upiększające. Pierwszy rodzaj ma na celu trwałą poprawę wyglądu cery, a także usunięcie ewentualnych niedoskonałości oraz poprawę kondycji skóry.

Drugi typ to przede wszystkim usługi upiększające poszczególne partie twarzy. Należy do nich między innymi nakładanie henny pudrowej czy lifting rzęs. Najlepsze rezultaty można osiągnąć, łącząc zabiegi pielęgnacyjne z upiększającymi.
Poniżej znajdziesz szczegółowy opis poszczególnych zabiegów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania zabiegu kosmetycznego na twarz, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli nie jesteś pewna, na co się zdecydować, chętnie Ci doradzimy.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi:

Z zakresu kosmetyki upiększającej oferujemy:

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi usługami, które wykonujemy w gabinecie.