Osocze bogatopłytkowe to preparat wykorzystywany nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w wielu innych jej dziedzinach np. chirurgii plastycznej, stomatologii, ortopedii czy dermatologii. Jest to zabieg w pełni bezpieczny i naturalny, gdyż wykorzystuje osocze pozyskane z płytek krwi pacjenta. W efekcie ryzyko wystąpienia alergii lub efektów ubocznych jest minimalny. Ta innowacyjna terapia odmładzająca zaliczana jest do zabiegów biostymulujących, pobudzających naturalne procesy komórkowe odpowiadające m.in. za wytwarzanie nowego kolagenu.

Terapia anty-aging z użyciem osocza bogtopłytkowego

Terapię anty-aging z użyciem osocza polecamy szczególnie osobom, które szukają naturalnych sposobów na odmłodzenie skóry. Doskonale sprawdzi się w redukcji zmarszczek, poprawi jędrność i poziom nawilżenia skóry, ujednolici jej odcień, a także zmniejszy widoczność blizn np. potrądzikowych. Osocze bogatopłytkowe skraca również okres rekonwalescencji po przebytych zabiegach medycyny estetycznej i operacjach, wspomagając procesy regeneracji skóry. Wampirzy lifting wykonywany jest głównie na dłoniach, twarzy, dekolcie, szyi i w niektórych przypadkach na skórze głowy.

Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego

Osocze jest preparatem biologicznym pozyskanym bezpośrednio od pacjenta, którego użycie praktycznie nie powoduje efektów ubocznych. Jednakże wykonanie „wampirzego liftingu” poprzedzamy wnikliwą konsultacją lekarską, aby wykluczyć ewentualne ograniczenia do zabiegu. Terapii nie przeprowadzamy u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Do innych przeciwwskazań zaliczamy również:

  • choroby autoimmunologiczne,
  • nowotwory,
  • infekcje i stany zapalne,
  • choroby krwi,
  • problemy z krzepliwością krwi,
  • opryszczka,
  • cukrzyca.

Jeśli chcesz skorzystać z terapii odmładzającej w użyciem osocza bogatopłytkowego, zapraszamy do kontaktu lub wizyty w jednym z naszych salonów w Gdańsku.

redukcja tkanki tłuszczowej gdańsk
redukcja tkanki tłuszczowej gdańsk