Stosujesz dietę i regularnie ćwiczysz, ale nie widzisz zadowalających efektów? Twoje ciało nadal nie wygląda, tak jak chcesz? Skorzystaj zatem z zabiegów modelujących sylwetkę. Dzięki nowoczesnej technologii modelowanie sylwetki jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz skorzystać z szerokiej gamy zabiegów, które pozwolą ci wyszczuplić i ujędrnić wybrane partie ciała. Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i nieinwazyjnych zabiegów z wykorzystaniem m.in. zimna, fal radiowych, lasera, masażu, dwutlenku węgla lub enzymów rozbijających tkankę tłuszczową.

Odzyskaj smukłą figurę, dzięki zabiegom modelującym sylwetkę

Skorzystaj z naszych zabiegów modelujących sylwetkę i ciesz się jędrnym i zgrabnym ciałem. Z jakich zabiegów możesz skorzystać w Prestige? Twojej uwadze polecamy w szczególności endermologię i zabieg Endermoshape. W trosce o smukłą figurę, warto również wybrać takie zabiegi, jak m.in.:

  • Kriolipoliza medyczna COOLTECH – skuteczna i bezbolesna metoda polegająca na zamrażaniu tkanki tłuszczowej, gwarantuje długotrwałe efekty widoczne już po pierwszym zabiegu,
  • HiFu – terapia z użyciem ultradźwięków polecana w liftingu twarzy, modelowaniu sylwetki i likwidacji przebarwień i blizn.
  • Karboksyterpia – terapia dwutlenkiem węgla polecana w walce z rozstępami i cellulitem oraz lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej,
  • Lipoliza iniekcyjna – rozpuszcza tkankę tłuszczową nagromadzoną w problematycznych partiach ciała, redukuje cellulit i ujędrnia skórę,
  • LipoRadioLogia VINCI – skuteczne połączenie fal radiowych, masażu oraz światła LED w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową.

Zapraszamy także na zabiegi z użyciem naszej nowości – urządzenia Exilis z wykorzystaniem innowacyjnej technologii RID. To alternatywa dla inwazyjnych metod liposukcji, która pozwoli Ci zlikwidować zbędną tkankę tłuszczową i uzyskać efekt liftingu. Można stosować je zarówno na twarz, szyję i dekolt, jak i na całe ciało, na przykład brzuch, uda czy pośladki.

Wszystkie zabiegi wykonywane są z niezwykłą precyzją przez doskonale wyszkolony personel. Do zabiegów wykorzystujemy produkty najwyższej jakości oraz certyfikowany sprzęt najlepszych producentów dostępnych na rynku kosmetycznym.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i umów na wizytę. Z chęcią podpowiemy i doradzimy, jaki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni.