Modelowanie sylwetki jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz skorzystać z szerokiej gamy zabiegów, które pozwolą ci wyszczuplić i ujędrnić wybrane partie ciała. Polecamy Twojej uwadze w szczególności endermologię i zabieg Endermoshape. Proponujemy również kriolipolizę medyczną COOLTECH. Jest to bardzo skuteczna i bezbolesna metoda, która polega na zamrażaniu tkanki tłuszczowej. Taki zabieg jest bezpieczny, a rezultaty utrzymują się przez długi czas.

Oprócz krolipolizy oferujemy także karboksyterapię, który polega na poddaniu skóry działaniu dwutlenku węgla. To idealne remedium na rozstępy, cellulit oraz lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis pozostałych zabiegów modelowania sylwetki, które wykonujemy. Zapewniamy pełen profesjonalizm – każda usługa jest wykonywana przez wykwalifikowaną osobę, która przeszła odpowiednie, certyfikowane szkolenie.

Oferta zabiegów modelujących sylwetkę:

Zapraszamy także na zabiegi z użyciem naszej nowości – urządzenia Exilis z wykorzystaniem innowacyjnej technologii RID. To alternatywa dla inwazyjnych metod liposukcji, która pozwoli Ci zlikwidować zbędną tkankę tłuszczową i uzyskać efekt liftingu. Można stosować je zarówno na twarz, szyję i dekolt, jak i na całe ciało, na przykład brzuch, uda czy pośladki

Jeśli masz pytania, chętnie Ci doradzimy.