Zadbać o dłonie i paznokcie można na wiele różnych sposobów. Gładka skóra dłoni i wypielęgnowane paznokcie to wizytówka każdego – nie tylko pań. Przygotowaliśmy szeroki zakres usług dotyczących pielęgnacji dłoni i stóp. Skorzystasz u nas z manicure hybrydowego, klasycznego, ale także manicure tytanowego, którego nie oferują wszystkie salony. Jeśli Twoje stopy nie prezentują się tak, jak byś chciała, lub cierpisz na dolegliwości związane ze skórą i paznokciami, rozwiązaniem będzie pedicure podologiczny wykonany przez wykwalifikowaną specjalistkę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej znajdziesz opis poszczególnych usług. Sprawdź, która najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku i przyjdź do nas, by zadbać o swoje dłonie i stopy w kompleksowy sposób.

Oferta usług manicure i pedicure

MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to zabieg, którego celem jest pielęgnacja płytki paznokciowej i skóry dłoni. Sprawia, że paznokcie wyglądają na zadbane i wypielęgnowane. Manicure tradycyjny polega na usunięciu skórek wokół paznokcia przy użyciu cążek lub frezarki, nadaniu mu kształtu oraz pomalowanie na wybrany kolor. Prawidłowo i systematycznie wykonywany zabieg manicure w znacznym stopniu poprawia wygląd naszych dłoni, jak również pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński pozwala uzyskać piękne, mocne, zdrowe i błyszczące paznokcie. Polega na wzmocnieniu i uszczelnieniu płytki paznokcia preparatami zawierającymi keratynę, witaminy A + E, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. Wykonując ten rodzaj manicure pobudza się również krążenie krwi w łożysku paznokcia, wspierając równocześnie jego wzrost. Zalecany jest dla pań o kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokciach. Połysk utrzymuje się do następnego zabiegu, który powinien być wykonany po 2-3 tygodniach. Manicure japoński nie powinien być wykonywany bezpośrednio po zdjęciu masy żelowej, bądź akrylowej, ponieważ płytka paznokciowa jest wtedy zbyt cienka.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to w tej chwili jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, pozwala nam cieszyć się pięknym, lśniącym kolorem nawet 2-3 tygodnie. Lakiery hybrydowe nie obciążają nadmiernie płytki paznokcia, nie ścierają się, nie tracą koloru ani połysku nawet podczas codziennych czynności. Uzyskany efekt jest bardziej naturalny niż w przypadku paznokci żelowych czy akrylowych. Manicure hybrydowy jest bezpieczny dla naszych paznokci, ponieważ nie ingerujemy mocno w płytkę, co więcej może ją wzmocnić. Jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem do wykonania manicure hybrydowego są cienkie, zniszczone i rozdwajające się paznokcie, które mogą reagować nadmiernym przesuszeniem po usunięciu hybrydy preparatem na bazie acetonu.

MANICURE TYTANOWY

Manicure Tytanowy to rodzaj stylizacji paznokci, w którym aplikowane są produkty o innowacyjnym składzie, oparte na naturalnych, bezpiecznych dla środowiska i paznokci składnikach

Produkty do manicure tytanowego aplikowane są poprzez nałożenie witaminowej bazy oraz zanurzenie paznokcia w pudrze, następnie aplikujemy preparat wysuszający, który błyskawicznie go utwardza. Tak przygotowany manicure jest mocny i odporny na uderzenia, a całość utrzymuje się na paznokciach do następnej wizyty. Absolutnie nie używa się w tym celu lamp UV ani LED, co powoduje, że płytka pozostaje zdrowsza, a aplikacja jest dużo szybsza. Efekt, jaki można uzyskać to cieńsze i wyprofilowane w bardzo naturalny sposób paznokcie.

Ponadto SNS Manicure Tytanowy wzmacnia paznokcie od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczająca dawkę odpowiednich witamin, takich jak A, E, D3, B5 oraz wapń.

Produkty SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych i akrylowych. Jest polecana paniom, które poszukują zdrowej metody stylizacji bez konieczności rezygnacji z trwałości.

 Manicure Tytanowy to:

  • brak zastosowania lampy UV/LED
  • produkty wzbogacone o witaminy i minerały
  • właściwości odżywcze, regenerujące i wzmacniające dla płytki paznokci
  • tytanowa trwałość przez okres noszenia, bez odprysków i zarysowań
  • produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego, nie testowane na zwierzętach

Aby móc nazwać daną metodę stylizacji manicure tytanowym, musi zostać spełnionych kilka warunków:

  • skład zupełnie inny od proszków akrylowych (proszki akrylowe to NIE manicure tytanowy!), produkty nie zawierają formaldehydu, kwasu metakrylowego, primera kwasowego, parabenów, glutenu, ftalanów i oleju mineralnego. Ponadto preparaty płynne  muszą zawierać witaminy oraz wapń. 
  • wykonać go może wyłącznie kosmetyczka w gabinecie kosmetycznym, która odbyła profesjonalne szkolenie i uzyskała stosowny certyfikat.