TriProLase to nowoczesny , innowacyjny i trójwiązkowy (755 nm, 808 nm, 1064 nm) laser medyczny służący do trwałej depilacji owłosienia. Dzięki zastosowaniu trzech długości wiązek laser wychwytuje chromofor melaniny, a także oksyhemoglobinę zawartą we krwi, co w praktyce oznacza, że skutecznie pozbywa się włosów ciemnych jak i jaśniejszych. Te cechy powodują, że TriProLase jest urządzeniem wyróżniającym się na tle konkurencji. TriProLase to nie tylko brak bolesności podczas wykonywania zabiegu. Teraz depilacja laserowa jest jeszcze bardziej skuteczna i efektywna.

Laser diodowy Triprolase to najmocniejszy laser diodowy na rynku. Długość fal 755/ 808/1064 nm działających w synergii gwarantuje najwyższą skuteczność w usuwaniu owłosienia. Depilacja laserem diodowym TriProLase jest bezbolesna, efektywna i szybka. Niezależnie od fototypu skóry i koloru włosa klientki zabiegi są bezpieczne. Skuteczne rozwiązanie dla niechcianych włosów na obszarach takich jak twarz, ramiona, pachy, klatka piersiowa, plecy, bikini, nogi.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

  1. Dzień przed należy zgolić włosy w miejscu depilacji.
  2. Skóra nie może być sucha, podrażniona. Przed zabiegiem wypij 2 litry wody mineralnej.
  3. Przed każdym zabiegiem włosów nie można wyry- wać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 -8 tygodni. Można natomiast je golić wyłącznie maszynką.
  4. Stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac i inne), Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed zabiegiem.
  5. Peelingi należy odstawić 1 tydzień wcześniej. Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.
  6. Leki światłouwrażliwiające (fototoksyczne, foto- alergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek, herbata Figura 1, 2) również wymagają odstawienia na 2 tygodnie przed zabiegiem.
  7. Infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. Zabieg jest możliwy dopiero po wyleczeniu infekcji.
  8. Świeża opalenizna oraz smarowanie skóry samo- opalaczem jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po opalaniu wynosi 4-6 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Ciąża i karmienie piersią
Opalenizna
Zażywanie leków, ziół światłouczulających
Choroba nowotworowa
Zmiany skórne, otwarte rany, rybia łuska
Depilacja woskiem, pęsetą do 4 tyg. wcześniej
Opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji

Pielęgnacja skóry po zabiegu:
– Opalanie jest bezwzględnie przeciwwskazane do 2 tygodni po zabiegu.
– W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50
– Zabieg depilacji laserowej należy powtarzać co 4-8 tygodni w zależności od wybranej partii ciała
– Należy zrezygnować z basenu i sauny przez kolejne dwa dni po zabiegu
– Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg oraz okolic bikini należy założyć lekkie, zwiewne ubranie. Nie należy ubierać obcisłych lub nieprzepuszczających powietrza spodni
– Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry oraz/lub strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach.


W tym czasie należy skórę traktować delikatnie:
– Myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ew. czystą wodą
– Nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu (dotyczy depilacji pach)
– Stosować krem lub maść Alantan albo Bepanthen czy Dermopanthen
– Delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób
– Preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu

Tri Pro Lase

TriProLase to platforma laserowa, która przyspiesza znacząco nie tylko depilacje pod względem jednego zabiegu, ale również zmniejsza ilość zabiegów potrzebną do osiągnięcia zadowalających efektów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości emiterów osiągamy najlepszą skuteczność zabiegu. Niezależnie od wybranej specyfikacji sprzętu mamy zagwarantowane osiągi przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.