dojrzała kobieta smaruje twarz kremem

Czy kremy przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym rzeczywiście działają?

Każdy z nas pragnie zachować młody wygląd jak najdłużej. Na rynku dostępne są różne produkty, które mają nam w tym pomóc, jednak nie wszystkie spełniają swoje obietnice. Czy kremy przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym rzeczywiście działają, a może lepiej zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej?

Skuteczność kremów przeciwzmarszczkowych z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie i odpowiada za nawilżenie skóry oraz jej jędrność. W miarę upływu lat ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje, co prowadzi do powstawania zmarszczek. Kremy przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym mają za zadanie uzupełnić jego niedobór oraz stymulować produkcję własnego kwasu. Niestety, efekty stosowania takich kremów są ograniczone i często nie dają satysfakcjonujących rezultatów. Ponadto, wiele preparatów nie wnika głęboko w skórę, przez co ich działanie jest powierzchowne.

Lifting twarzy, czyli niezawodny sposób na zmarszczki

W przeciwieństwie do kremów przeciwzmarszczkowych, lifting twarzy daje trwałe i widoczne efekty odmładzające. Jest to zabieg medycyny estetycznej, który polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz skóry z twarzy, przywracając jej odpowiednie napięcie. Dzięki temu, twarz wygląda znacznie młodziej, a skóra jest bardziej napięta i jędrna. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, a jego efekty utrzymują się od pół roku do roku, w zależności od zastosowanej metody. Jeśli chcesz zdecydować się na lifting twarzy w Gdańsku, zapraszamy do naszego Salonu Urody.

Dla kogo lifting twarzy?

Lifting twarzy jest zabiegiem polecany szczególnie osobom, które chcą pozbyć się oznak starzenia się skóry. Dzięki niemu można odzyskać owal twarzy, pozbyć się podwójnego podbródka, podnieść opadające kąciki ust i oczu oraz zredukować zmarszczki mimiczne. Niewielkie nacięcia wykonane w mało widocznych miejscach nie ingerują w naturalną mimikę twarzy. Zabieg ten jest popularny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną cieszyć się młodym wyglądem. Warto więc rozważyć lifting twarzy, jeśli kremy przeciwzmarszczkowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.