kriolipoliza

Nowoczesne zabiegi dla szczupłej sylwetki. 3 propozycje

Szczupła sylwetka jest marzeniem wielu osób. Największe efekty daje oczywiście dobrze zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna. Świetnym sposobem jest jednak także skorzystanie z nowoczesnych zabiegów, które zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jakie trzy zabiegi warto wykorzystać? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Kriolipoliza, czyli terapia zimnem

Kriolipoliza to technika polegająca na zamrażaniu tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest skuteczny i bezinwazyjny, dzięki czemu może być stosowany w różnych sytuacjach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia CoolTech tkanka tłuszczowa zostaje trwale usunięta, a nasza sylwetka prezentuje się lepiej.

Wskazaniami do zabiegu jest ogólne modelowanie sylwetki i usuwanie lokalnych otłuszczeń.

Endermologia LPG – jakie daje efekty?

Kolejnym zabiegiem, który warto wykorzystać jest endermologia LPG przeprowadzana przy użyciu nowoczesnego urządzenia, które redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Metoda jest bezpieczna, bezbolesna i niezwykle skuteczna. 

Główne wskazania do wykonania zabiegu to cellulit, skóra pozbawiona napięcia i elastyczności, problemy z krążeniem krwi, napięcie mięśni, a także obrzęki.

EMSculpt – co warto wiedzieć?

Trzecim polecanym sposobem jest EMSculpt, czyli innowacyjny system do rzeźbienia sylwetki. Jego celem jest spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała i przyśpieszenie rozbudowy mięśni. Metoda bazuje na wykorzystaniu urządzenia, które wywołuje tzw. skurcze supramaksymalne.

Efekty zabiegu to m.in. szczuplejsza sylwetka, wyraźniej widoczne mięśnie, elastyczna skóra i mniejszy cellulit. Zabieg polecany jest m.in. po porodzie.